ראשי » Finale Ligure EDR תוצאות זמניות

Finale Ligure EDR תוצאות זמניות

פרסומת
X-ray_Promo1



אחרי יום צפוף של מירוץ בפינאלה ליגורה, התוצאות מוצגות בשידור חי עבור הסיבוב הראשון של גביע העולם באנדורו. דבר אחד שיש לשים לב אליו בקריאת התוצאות הוא שהגברים הצעירים רצו בכל 5 השלבים, אך שלב 4 בוטל לאחר שרוכב ירד.

נשים עילית

  1. HARNDEN הרייט (TREK FACTORY RACING GRAVITY) – 36:06.599
  2. COURDURIER Isabeau (LAPIERRE ZIPP COLLECTIVE) – 36:15.229 (+0:08.630)
  3. CONOLLY Ella – 36:23.173 (+0:16.574)
  4. CHARRE Morgane (PIVOT FACTORY RACING) – 36:23.203 (+0:16.604)
  5. MORRISON Rae – 36:47.701 (+0:41.102)
  6. RICHTER Raphaela (SIMPLON TRAILBLAZERS) – 36:51.182 (+0:44.583)
  7. PUGIN Mélanie – 37:01.487 (+0:54.888)
  8. ELLECOSTA Nadine (קבוצת ABETONE ANCILLOTTI VITTORIA FACTORY) – 37:31.349 (+1:24.750)
  9. LANTHIER NADEAU Andreane – 37:44.526 (+1:37.927)
  10. דוורט ג'ולי (מירוצי תיאוריה) – 38:16.014 (+2:09.415)

ראה את התוצאות המלאות מקטגוריית העילית לנשים כאן.

גברים עילית

  1. RUDE JR ריצ'רד (קבוצת המירוץ YETI / FOX FACTORY) – 31:53.201
  2. MURRAY Charles (צוות ENDURO מתמחה) – 32:08.474 (+0:15.273)
  3. MAES Martin (ORBEA FOX ENDURO TEAM) – 32:17.791 (+0:24.590)
  4. VENDEMMIA Mirco – 32:19.749 (+0:26.548)
  5. LUKASIK Slawomir (YETI / FOX FACTORY RACE TEAM) – 32:21.943 (+0:28.742)
  6. מלמד ג'סי (צוות CANYON COLLECTIVE FACTORY ENDURO) – 32:24.373 (+0:31.172)
  7. CALLAGHAN Gregory – 32:30.225 (+0:37.024)
  8. TORDO Dimitri (COMMENCAL ENDURO PROJECT) – 32:32.336 (+0:39.135)
  9. DENIAUD Youn (צוות שטח של מפעל ענק – EDR) – 32:52.423 (+0:59.222)
  10. MIQUEL קווין (צוות ENDURO מתמחה) – 32:57.905 (+1:04.704)

ראה את תוצאות העילית המלאות לגברים עם התמוטטויות שלבים כאן.

נשים צעירות

  1. PLANQUART Lily (קולקטיב LAPIERRE ZIPP) – 37:04.401
  2. HOSKIN Elly – 38:04.735 (+1:00.334)
  3. ADAMS לייסי – 38:40.134 (+1:35.733)
  4. DA MOCOGNO Delia – 38:47.041 (+1:42.640)
  5. KUCHYNKOVA סימונה – 39:06.342 (+2:01.941)
  6. ROBB Xanthe – 39:10.935 (+2:06.534)
  7. DAMESTOY Mélina – 40:04.026 (+2:59.625), 0
  8. LAN Emmy (צוות סינתזה אסור) – 40:17.478 (+3:13.077)
  9. BOUCHER Lily (מרוץ ROCKY MOUNTAIN GRAVITY RACING) – 40:18.093 (+3:13.692)
  10. RODGERS Geza – 40:46.126 (+3:41.725)

ראה את התוצאות המלאות לנשים הצעירות יחד עם זמני הבמה כאן.

ג'וניור גברים

  1. כריסטי ביילי (מירוצי תיאוריה) – 37:49.970
  2. FISHER JT (קבוצת המירוץ YETI / FOX FACTORY) – 38:01.748 (+0:11.778)
  3. TENET BERRAT Marius (C-LAB FULGUR BIKE PRODUCT) – 38:08.320 (+0:18.350)
  4. HO Wei Tien – 38:20.144 (+0:30.174)
  5. BRODIE William – 38:38.258 (+0:48.288)
  6. PATE Alden (THE GRAVITY COLLECTIVE) – 38:43.253 (+0:53.283)
  7. קים סאשה (צוות שטח של מפעל ענק – EDR) – 38:47.326 (+0:57.356)
  8. HABERMANN Bow – 38:51.680 (+1:01.710)
  9. BAPTISTE Bachelet – 39:02.910 (+1:12.940)
  10. FERON Mael – 39:10.159 (+1:20.189)

ראה את התוצאות המלאות לגברים הצעירים כאן.

הישאר מעודכן בדף הבית של BIKE לסיקור מירוץ נוסף.



קישור לכתבת המקור – 2024-05-11 19:49:46

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email
פרסומת
תכנון תשתיות רפואיות
פרסומת

עוד מתחומי האתר